Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Pavel BERGMAN - BERGO
Rochlická 135
463 11 Liberec 30
tel: +420 725 530 898
fax:
info@regio-czech.cz

skype: Regio Czech

NOVINKY

arr3uloženka.cz Zdarma při objednávce nad 1999,-Kč a celkové hmotnosti do 10kg DOPRAVA ZDARMA   ... arr3Akvatron - izolace pomocí krystalizaceAKCE - sleva CO JE AKVATRON? Tento hydroizolační systém se řadí do skupiny silikátových... arr3Sanace vlhkého zdiva injektáží a injektážním krémemSanace vlhkého zdiva injektáží a injektážním krémem   Sanace vlhkého zdiva - pošlete vzlínající... arr3KIESEY - sanace vlhkého zdivaKiesey je nízkoviskózní roztok pro zhotovení infúzní clony ve zdivu na bázi organických a... arr3Oprava asfaltové střechyOprava napojení, průsaky, trhliny Plochy střech, jako ploché střechy atd. jsou vystaveny značným... arr3AKCE střecha Asfaltové Lepidlo Super cena + DOPRAVA Zdarma Asfaltové lepidlo 10 kg   Asfaltová lepicí... arr3MEM Stop plísni video ... arr3ZÁZAZNICKÁ SEKCEVytvořili jsme pro Vás zákaznickou sekci. Pokud se při nákupu na našem e-shopu zaregistujete -...

 


ČLÁNKY » Jak na plísně?
jak na plísně?

 

Plesnivé skvrny v rozích ložnic. Černošedé spáry obkládaček a silikonových tmelů v koupelnách. Hnědozeleně mramorované tapety, které se pomalu odlupují od stěn. Zkrátka, kde poskytnete plísni šanci se uhnízdit, tam zanechává zřetelné stopy.

Příčiny vzniku plísně jsou rozmanité, ale jedna z nich hraje nejdůležitější roli: vlhkost. Vzniká například kondenzací vodních par na povrchu konstrukce, přičemž příčinou kondenzace zpravidla bývá nedostatečná tepelná izolace, tepelné mosty nebo netěsnosti ve zdivu. Uhnízdění plísně je poté již jen otázka času.

 

Ošklivá a nebezpečná

Plíseň není jen optický problém, ale je prokazatelně zodpovědná za postupný rozvoj trvalých zdravotních problémů. Při dlouhodobém vystavení plísni se o své slovo hlásí alergie, dráždivý kašel, potíže s dýchacími cestami nebo jiná onemocnění, přičemž nejvíce ohroženou skupinou jsou děti, senioři a osoby se sníženou imunitou. Abyste eliminovali riziko zdravotních problémů, je důležité prostory pravidelně větrat a případná napadení plísní neprodleně odstraňovat.

Důležité:

Po prvotním opatření, kterým je odstranění plísně, je nezbytné vyhledat a stanovit příčinu jejího vzniku a tuto bezodkladně odstranit.

 

Vykažte plíseň z domu

Pro vítězný souboj s plísní musíte nejprve určit příčinu jejího vzniku. Poté se již, podle situace a síly napadení, můžete vybrat vhodný přípravek a s jeho pomocí plíseň zcela odstranit. Pokud plíseň zcela neodstraníte, dojde s největší pravděpodobností k jejímu rozšíření.

Na následujících stránkách naleznete množství užitečných  přípravků, které Vám pomohou skoncovat s plísněni jednou provždy. V případě celoplošného výskytu plísně na stěně Vám doporučujeme úplné odstranění napadené omítky a zhotovení speciální omítky nové, jako např. MEM PROTIPLÍSŇOVÁ OMÍTKA.

Nedejte plísni šanci, aby Vás po svém odstranění znovu vypátrala, spolehněte se na preventivní ošetření sanované plochy naším osvědčeným impregnačním přípravkem! A mimochodem, i větrání, dostatečné vytápění nebo odsunutí těžkého nábytku od stěn, dělají plísni život ve Vaší domácnosti těžší.

 

 

 


 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ