Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Pavel BERGMAN - BERGO
Rochlická 135
463 11 Liberec 30
tel: +420 725 530 898
fax:
info@regio-czech.cz

skype: Regio Czech

NOVINKY

arr3uloženka.cz Zdarma při objednávce nad 1999,-Kč a celkové hmotnosti do 10kg DOPRAVA ZDARMA   ... arr3Akvatron - izolace pomocí krystalizaceAKCE - sleva CO JE AKVATRON? Tento hydroizolační systém se řadí do skupiny silikátových... arr3Sanace vlhkého zdiva injektáží a injektážním krémemSanace vlhkého zdiva injektáží a injektážním krémem   Sanace vlhkého zdiva - pošlete vzlínající... arr3KIESEY - sanace vlhkého zdivaKiesey je nízkoviskózní roztok pro zhotovení infúzní clony ve zdivu na bázi organických a... arr3Oprava asfaltové střechyOprava napojení, průsaky, trhliny Plochy střech, jako ploché střechy atd. jsou vystaveny značným... arr3AKCE střecha Asfaltové Lepidlo Super cena + DOPRAVA Zdarma Asfaltové lepidlo 10 kg   Asfaltová lepicí... arr3MEM Stop plísni video ... arr3ZÁZAZNICKÁ SEKCEVytvořili jsme pro Vás zákaznickou sekci. Pokud se při nákupu na našem e-shopu zaregistujete -...

 


Oprava asfaltové střechy

Oprava napojení, průsaky, trhliny

Plochy střech, jako ploché střechy atd. jsou vystaveny značným teplotním rozdílům. Proto bychom měli pravidelně kontrolovat místa spojů, napojení a odtoků a vzniklé vady okamžitě odstraňovat. Drobné i větší průsaky, stejně jako oblasti koutů lze snadno a trvale zaizolovat.

Potřebujete:

 • MEM TĚSNOU STŘECHU, MEM PŘILNAVOU PENETRACI, pružnou perlinku
 • Pracovní pomůcky: ocelové hladítko, úzká zednická lžíce, zednická štětka nebo štětec

 

 

  obr. A

Pracovní postup:


 1. Podklad by měl být čistý, bez mastnoty a trvale suchý. Volné částice odstraňte.
 2. Případné boule a odfuky prořízněte a, stejně jako případné uvolněné izolační pásy, podlepte výrobkem MEM TĚSNÁ STŘECHA (obr. A)
 3. Na izolované místo naneste MEM PŘILNAVOU PENETRACI a nechejte 30-60
 4. minut zaschnout. Silně zatěžovaná místa, jako jsou kouty nebo přechody ploch, zesilte pružnou perlinkou, kterou zapracujte do první vrstvy izolace MEM TĚSNÁ obr. BSTŘECHA
 5. a silně ji přitlačte (obr. B).
 6. Po zaschnutí první vrstvy izolace se opět nanese penetrace MEM PŘILNAVÁ PENETRACE a 
  zhotoví se druhá vrstva izolace MEM TĚSNÁ STŘECHA.

 

 

Za studena tekoucí, ochranný nátěr proti vlhkosti – bez obsahu rozpouštědel. Vhodný pro ošetření a regeneraci asfaltových střešních lepenek. MEM Asfaltový střešní lak se snadno nanáší a vyznačuje se velmi dobrou krycí schopností a dobrou přilnavostí.

Asfaltové střešní pásy mají sklony ke zvětrávání a křehnutí. K jejich péči, ochraně a regeneraci se ideálně hodí MEM ASFALTOVÝ STŘEŠNÍ LAK, který je bez obsahu rozpouštědel. Ošetřený pás opětovně získá ohebnost a pružnost (nepoužívejte na plastové střešní pásy).

 

 

Renovace původních asfaltových střešních pásů

Asfaltové střech mají sklony ke zvětrávání a křehnutí. K jejich péči, ochraně a regeneraci se ideálně hodí MEM ASFALTOVÝ STŘEŠNÍ LAK, který je bez obsahu rozpouštědel. Ošetřený pás opětovně získá ohebnost a pružnost (nepoužívejte na plastové střešní pásy).

Potřebujete:
 • Pracovní pomůcky: zednická štětka, váleček nebo vhodné stříkací zařízení
 • Spotřeba: cca 200 až 250 ml/m2 v jednom pracovním kroku, dle vlastností podkladu

 

Návod k použití:

 1. Ošetřovaná plocha musí být suchá a čistá. Zbytky oleje a mastnoty, stejně jako volné částice, odstraňte.
 2. Trhliny nebo jiná poškození asfaltových střešních pásů se opraví MEM ASFALTOVOU STĚRKOU bez obsahu rozpouštědel, vlny a odfuky se odborně opraví.
 3. Ke zvýšení přilnavosti k podkladu MEM ASFALTOVÝ STŘEŠNÍ LAK nařeďte v poměru 1:1 vodou a nátěr nechejte vyschnout.
 4. Poté válečkem, štětkou nebo vhodným stříkacím zařízením nanášejte MEM ASFALTOVÝ STŘEŠNÍ LAK bez obsahu rozpouštědel.
 5. Nenanášejte na vlhký podklad. Čerstvě nanesený nátěr bude při kontaktu s deštěm poškozen a hrozí jeho smytí z povrchu.

 NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ