Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Pavel BERGMAN - BERGO
Rochlická 135
463 11 Liberec 30
tel: +420 725 530 898
fax:
info@regio-czech.cz

skype: Regio Czech

NOVINKY

arr3uloženka.cz Zdarma při objednávce nad 1999,-Kč a celkové hmotnosti do 10kg DOPRAVA ZDARMA   ... arr3Akvatron - izolace pomocí krystalizaceAKCE - sleva CO JE AKVATRON? Tento hydroizolační systém se řadí do skupiny silikátových... arr3Sanace vlhkého zdiva injektáží a injektážním krémemSanace vlhkého zdiva injektáží a injektážním krémem   Sanace vlhkého zdiva - pošlete vzlínající... arr3KIESEY - sanace vlhkého zdivaKiesey je nízkoviskózní roztok pro zhotovení infúzní clony ve zdivu na bázi organických a... arr3Oprava asfaltové střechyOprava napojení, průsaky, trhliny Plochy střech, jako ploché střechy atd. jsou vystaveny značným... arr3AKCE střecha Asfaltové Lepidlo Super cena + DOPRAVA Zdarma Asfaltové lepidlo 10 kg   Asfaltová lepicí... arr3MEM Stop plísni video ... arr3ZÁZAZNICKÁ SEKCEVytvořili jsme pro Vás zákaznickou sekci. Pokud se při nákupu na našem e-shopu zaregistujete -...

ZBOŽÍ V AKCI

 


 

Na vlhké zdivo

Oprava vlhkého zdiva

 

Chybějící nebo poškozená vodorovná nebo svislá izolace obvodového zdiva jsou rychlou příčinou pronikání vlhkosti do objektu. Příčinu tedy musíme hledat právě zde. Dnes už není nutné složité a pracné podřezávání zdiva. Stačí vyvrtání potřebného počtu otvorů v ložné spáře zdiva, aplikace injektážního krému a je hotovo. Tato metoda injektážím krémem se použije v případě, že je k dispozici probíhající ložná spára ve zdivu. V článku na úvodní straně naleznete potřebné informace k této revoluční metodě.

 

Pokud probíhající ložná spára není, musíme zvolit metodu injektáže na bázi vodního roztoku, který se aplikuje také do předem, pod úhlem vyvrtaných otvorů, pomocí aplikačních trychtýřů.

 

Po provedení injektáže je velmi důležité zvolit vhodnou sanační omítku, aby byla prodyšná a mohla dýchat. V sekci sanační omítky naleznete vhodné řešení.